Бетонні, композитні, поліпропіленові басейни і SPA. Бані, сауни, альтанки. Павільйони, ролети та накриття для басейнів

Бетонні, композитні, поліпропіленові басейни і SPA. Бані, сауни, альтанки. Павільйони, ролети та накриття для басейнів

Ми також використовуємо куки, бо без них взагалі нічого не працює

З чого почати будівництво басейну?

Це питання часто виникає при спілкуванні з клієнтами. Думаємо, найперше і найголовніше – це консультація спеціаліста з обов'язковим виїздом на місце будівництва. Огляд майданчика під басейн потрібен для грамотного планування розміщення чаші і технічного приміщення з урахуванням місцевості, висоти залягання грунтових вод, типу грунтів. Наш спеціаліст поділиться своїми ідеями і підкаже, на чому можна зекономити без негативних наслідків, допоможе вам не зробити помилок у плануванні будівельних робіт, підкаже, як оптимізувати витрати матеріалів та обладнання.

Побудувати басейн буде легше, простіше і дешевше, якщо продумати і підготувати ескізний проект та загальний кошторис до початку робіт. Для наших замовників ми нерідко робимо декілька комерційних пропозицій. Чому декілька? Та тому, що потрібно підібрати варіант, який поєднає в собі і бажання, і можливості клієнта – ми розуміємо, що ціна басейну не повинна бути захмарною.

Замовити басейн під ключ у компанії Білий Кит – це правильний вибір, адже виконання етапів робіт різними фірмами може призвести до суттєвої переплати за будівництво басейну та виправлення його недоліків.