Композитні керамічні басейни Rhino Pools виготовляються в Євросоюзі (Литва) з 1998 року. Скловолоконні чаші басейнів Rhino зроблені з високоякісних композитних матеріалів, вони довговічні і прості у догляді та мають прекрасний вигляд

Стандартні кольори композитних керамічних басейнів Rhino Pools, виробник - Литва

Aqua blue
Shadow blue
Steel grey
White frost

3D кольори композитних керамічних басейнів Rhino Pools, виробник - Литва

Технологія 3D «gel coat» є найпрогресивнішим на сьогодні забарвленням басейнів. Маленькі частинки 3D відображатимуть сонячні промені і відтінки води, створюючи незвичайні кольорові ефекти. Басейн буде справжньою окрасою заміської ділянки.
Beach pearl
Navy pearl
Ocean pearl
Reef pearl

Технології. Структура стіни композитного басейну

Басейни Rhino створені для довговічності. Виробництво починається з матеріалів найвищої якості та ручного формування скловолокна. 10-шарова структура стіни, додаткові шари зміцнення кераміки та скловолокна, подвійне дно та прекрасна ізоляція гарантують довговічність чаші.
Компанія Rhino Pools виробляє склопластикові вироби з 1998 року і напрацювала великий досвід за останні 20 років. Усі басейни проходять суворий контроль якості і ми можемо з гордістю давати довічну гарантію на цілісність чаші.


Переваги керамо-композитних басейнів Rhino Pools

· Нековзкі сходинки

· Шезлонги для релаксу

· Спеціальні місця для монтажу протитечі

· Вибір кольору і комплектації

· Спеціальне місце для основного зливу

· Сидіння, інтегровані в задню стінку

Композитний басейн складається з високоякісного скловолокна, має всі необхідні шари, які запобігають зворотному осмосу. Чаша армована керамічним шаром, має подвійне дно із пластикових стільників, металевий каркас по периметру, утеплення технічним поліуретаном.
Чаші Rhino Pools - найжорсткіші і найміцніші та не мають аналогів на ринку Європи.1. 3D Ultra Granicoat – перший шар, що запобігає осмосу 2. Colour gelcoat – другий шар, що запобігає осмосу 3. Modified vinylester – перший шар вінілефірної смоли 4. Другий шар вінілефірної смоли 5. Третій шар вінілефірної смоли з Ceramic Silica spheres 6. Перший шар високотехнологічного покриття Termolite acrylic shell 7. Другий шар високотехнологічного покриття Termolite acrylic shell 8. Третій шар високотехнологічного покриття Termolite acrylic shell 9. Жорсткий поліуретан для міцності чаші і для ізоляції бокових стін 10. Металевий каркас по периметру верхньої частини басейну

Виробництво басейнів Rhino Pools, Литва